Makšķerēšana PDF Drukāt E-pasts

Plēsīgo zivju spiningošana ir makšķerēšanas veids, kas man sagādā vislielāko baudījumu. Tipiskākie lomi ir līdakas, asari, zandarti, sapali, foreles, taimiņi un laši. Lielākais loms spiningošanā ir 6,56 kg smaga un 100cm gara lašu mamma, kas tika noķerta starptautiskajās sacensībās – „Salacas lasis”, 2007.gada 14.aprīlī. Ar šo zivi tika izcīnīta uzvara gan individuālajā, gan komandu vērtējumā (9.Saeimas komanda).

Pludiņmakšķerēšana un grunteņošana ir kompānijas pasākumi, kuros reizumis piedalos. Tāpat arī zemledus makšķerēšana. Šādos veidos makšķerēju retāk, galvenokārt mazkustīgajā ziemas periodā, lai fiziski izkustētos - urbtu caurumus un žibulētu. Tā kā man raksturīgs ir aktīvs dzīvesveids, cenšos atrast aizvien jaunus veidus, kā dažādot fiziskās aktivitātes.

 

Ziemā copēju ļoti reti. Šis bija tas retais gadījums pirms dažiem gadiem uz kāda Nītaures puses ezeriņa ledus. Bildes autors: Aigars Jansons. Saeimas Sporta lietu apakškomisijai glabāšanā nodotais uzvarētājas komandas kauss no lašveidīgo Zivju spiningošanas „Salacas lasis”(2007) "Salacas lasis" - lielākais loms Uzvarētāju apbalvošana „Salacas lasis” (04.2007.)

Uzvarētāju apbalvošana pēc spiningošanas sacensībām Kaņiera ezerā 1998.g. (Dz. Rasnačam-2.vieta, Uzvarētājs- Juris Robežnieks)

 

Makšķernieku asociācijas rīkotās sacensības "Salacas lasis"; fragments no TV raidījuma "Ar makšķeri" 19.04.2007:

 
PGT SocialWeb - Copyright © 2010 by pagit.eu